24.8 C
Скопје

Tag : погледнете

Вести Свет

ВИДЕО | Погледнете го киднапирањето на српски бизнисмен во Украина

Слободен печат
Исчезнувањето на Милован Рогановиќ во Украина го пријавил неговиот пријател, истакнувајќи дека тој не одговарал на телефон долго време, а полицијата открила дека тој бил...
Вести Македонија Слајдер

ВИДЕО | Мицковски: Заев и Спасовски, погледнете добро што прави полицијата

Слободен печат
Заев и Спасовски, погледнете добро што прави полицијата под ваша команда. Овој случај не е лажна вест, како што е вашата лажна грижа за народот,...
Забава Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Погледнете ги настапите и песните на првите 10 финалисти на Евросонг

Слободен печат
Норвешка, Израел, Русија, Азарбејџан, Малта, Литванија, Кипар, Шведска, Белгија и Украина се првите финалисти на 65-от Евросонг кој оваа година се одржува во Ротердам. По...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Погледнете што облекоа познатите на доделувањето на „BRIT Awards“

Слободен печат
Доделувањето на наградите „BRIT Awards“ за првпат е одржано во 1977 година и оттогаш има за цел да ги претстави и прослави најдобрите од британската...
Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО | Ви здодеа изгледот на вашата стара кујна? Погледнете како со малку средства да ја претворите во нова и модерна!

Слободен печат
Изгледа како да потрошила милиони, а всушност вложила само ситници… Ако ви здосадил изгледот на кујната и со задоволство би ја промениле, но немате пари...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Што кога на децата им е здодевно? Погледнете ги нашите предлози!

Слободен печат
Пред нашите деца стојат цврстите пандемиски предизвици преполни со забрани и промени во однос на претходните години, а тука е и учебната пандемиска година (без...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Погледнете го новиот драматичен трејлер за филмот „Круела“

Слободен печат
Дизни штотуку го објави новиот трејлер за својот долгоочекуван филм „Cruella“, во кој главната улога ја толкува актерката Ема Стоун. Ема Стоун ја глуми култната...
Магазин Магазин слајдер Семејство

1 чаша шеќер за совршено зелена градина: Погледнете зошто сите го применуваат овој трик во месец април!

Слободен печат
Со помош на овој мал трик вашето дворче и тревникот ќе изгледаат подобро од било кога… Доколку сте пробале се, но вашиот тревник се уште...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Погледнете ги сите настапи од овогодишното доделување на Греми наградите

Слободен печат
Бијонсе оствари нов рекорд на вчерашното доделување на Греми наградите за 2021 година добивајки 4 нови Греми награди од 10-те номинации и освојувајќи вкупно 28...
Магазин Магазин слајдер Семејство

ВИДЕО I Снимка која е прегледана повеќе од 19 милиони пати: Користите дрвена лажица за готвење? Тогаш треба да ја погледнете и вие!

Слободен печат
Видеото кое како молња се шири на Тик Ток изненади и згрози многумина… Доколку користите дрвена лажица или дрвен прибор за готвење, не треба да...