13 C
Скопје

Tag : ужива

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

ФОТО | Калиопи сподели фотографии на кои ужива во друштво на семејството: Tи благодарам мамо… Те сакам!

А.М.
Пандемијата на коронавирусот целосно го поремети текот на животот, но и на работењето, па така многу естрадни ѕвезди наместо на настапите и творењето, им се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО+ФОТО: Лила Филиповска ужива летајќи со балон во Кападокија

А.М
Популарната македонска водителка Лила Филиповска знае како да ужива. Таа отпатува во Кападокија, Турција каде ужива гледајќи ги неверојатните пејсажи летајќи со балон.   View...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Најкул баба на светот: Легендарната актерка во осмата деценија ништо не може да ја запре да ужива

Слободен печат
Кејт Хадсон на Инстаграм објави видео во кое нејзината мајка Голди Хоун ја носи нејзината ќерка Рани Роуз на грбот. Легендарната холивудска актерка Голди Хоун...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Актерката знае како да ужива: Селма Хајек објави фотографија во која уживаа и фановите!

Слободен печат
Изданието на 54-годишната Селма Хајек во едноставниот црн костим за капење во кој позираше во базенот, многумина остави без зборови… Холивудската актерка Селма Хајек знае...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гвинет Палтроу ужива на Лонг Ајланд – Петтата деценија не ја спречува да изгледа одлично (ФОТО)

Слободен печат
Актерката одмара на Лонг Ајланд и ужива во благодетите на Атлантскиот океан… Актерката Гвинет Палтроу (47) го поминува својот летен одмор во Хемпстон, на Лонг...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

Најбогатиот човек на планетата ужива тука: Ѕирнете во имотот вреден 195 милиони долари! (ВИДЕО)

Слободен печат
Погледнете во најскапиот имот во Калифорнија… Неверојатниот имот со огромна вила изградена од поранешниот сопственик на „Ворнер брадерс“ , која, наводно, пред неколку месеци била купена...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Слободен печат
Вдовицата на Хју Хефнер, Кристал Харис, конечно повторно ја пронајде љубовта, три години по смртта на нејзиниот сопруг, легендата на „Плејбој“, со новото момче по...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ѕирнете во 26 милиони фунти вредната палата на Роби Вилијамс која има 22 бањи, 10 спални и базен – Еве како неговото семејство ужива во изолација (ФОТО)

Слободен печат
Роби Вилијамс им даде можност на фановите да погледнат во внатрешноста на неговата палата во Беверли Хилс која вреди 26 милиони фунти, додека тој во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На базен покрај река, Цеца се пофали како ужива во сончевиот ден (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражњатовиќ, судејќи според се, одлучи да го искористи убавото време на вистински начин. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која гледаме...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Ева Лонгорија не и пречи карантинот, погледнете со кого ужива (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Прекрасната Ева Лонгорија карантинот го поминува во домот заедно со семејството. Таа во изолацијата му се посвети на редовното вежбање и на она најубавото, на...