-2 C
Скопје

Tag : Ева Лонгорија

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ева Лонгорија има 45 години, дете и тело од соништата: Актерката се пофали со фигурата (ФОТО)

Слободен Печат
Холивудската актерка Ева Лонгорија (45) за време на пандемијата работеше на својата линија и ја доведе до совршенство. Ѕвездата на серијата „Очајни домаќинки“, која е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Стана мајка на 45 години и целосно се посвети на семејството и здравиот начин на живот: Ева Лонгорија ја одржува витката линија дури и во карантин! (ФОТО)

Слободен Печат
После раѓањето на синот Сантиаго кој го доби на 45-годишна возраст, Ева Лонгорија се посвети на мајчинството, но и своето тело. Напорните тренинзи, посебната исхрана...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еден од најдобрите модни моменти на Ева Лонгорија бил сосема случаен! (ФОТО)

Слободен Печат
Да не беше светот погоден од пандемијата на коронавирусот, деновиве ќе се одржеше Канскиот Филмски Фестивал. Ева Лонгорија (45) се присети на ова гламурозно случување...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Ева Лонгорија не и пречи карантинот, погледнете со кого ужива (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Прекрасната Ева Лонгорија карантинот го поминува во домот заедно со семејството. Таа во изолацијата му се посвети на редовното вежбање и на она најубавото, на...
Еспресо Шоу биз

Викторија и Дејвид Бекам ги крстија децата, а кума им беше Ева Лонгорија! (ФОТО)

Слободен Печат
Еден од најславните парови, Викторија (45) и Дејвид Бекам (44), ги крстија синот Круз (14) и ќерката Харпер (8), а кумови им се Ева Лонгорија...
Еспресо Шоу биз

Ева Лонгорија заблеска во деколтиран фустан кој најдобро им стои на жени со мали гради

Слободен печат
Глумицата Ева Лонгорија (44) се појави на гала-вечерта во Лос Анџелес во организација на фондацијата „Амфар“, а нејзиното гламурозно издание ги воодушеви сите. За оваа...
Магазин Филм и ТВ

15 неверојатни приказни од „Очајни домаќинки”

Ивана Стамевска
Пред точно 15 години на 3 октомври 2004 година, почна да се емитува познатата серија „Очајни домаќинки” на ABC. Фантастичната серија на Марк Чери, кој...