Tag : кого

Магазин Магазин слајдер Сцена

За оваа фотографија на Ѓоковиќ од детството зборуваат сите: Еве на кого личи неговиот син Стефан (ФОТО)

Слободен печат
Се појави фотографија од Новак Ѓоковиќ со браќата на социјалните мрежи и на сите веднаш им стана јасно на кого личи неговиот син Стефан. Новак...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Ева Лонгорија не и пречи карантинот, погледнете со кого ужива (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Прекрасната Ева Лонгорија карантинот го поминува во домот заедно со семејството. Таа во изолацијата му се посвети на редовното вежбање и на она најубавото, на...
Еспресо Шоу биз

Нова година, нова љубов: Со кого се бакнува Лејди Гага? (ВИДЕО)

Слободен печат
На почетокот на годината, додека беше во центар на вниманието поради промоцијата на филмот „Ѕвездата е родена“ во кој глуми со Бредли Купер, пејачката Лејди...
Еспресо Шоу биз

Погледнете со кого Марија Шерифовиќ го прослави 35 роденден (ФОТО)

Слободен печат
Марија Шерифовиќ денес го прослави својот 35-ти роденден, а честитките пристигнаа од сите страни. – Ви благодарам за честитките. Наполнив 35. Во мојата глава сум...
Еспресо Секс

Со кого вашиот партнер најпрвин ве запознал? Тоа открива многу за него!

Слободен печат
Почетокот на секоја врска сам по себе е возбудлив. Сепак, посебен е и моментот кога вашиот партнер ќе ве запознае со неговите блиски лица. Освен...
Еспресо Шоу биз

Кого провоцира Карлеуша со овие еротски видеа? (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Јелана Kарлеуша од неодамна замина во Анталија на одмор без својот сопруг Душко, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи, таа навистина ужива во...