19.8 C
Скопје

Карлеуша има нови усни и тоа „руски“! Погледнете ги првите фотографии по корекцијата…

Врз основа на споделените фотографии на Инстаграм, Јелена е презадоволна од интервенцијата која ја направила…

Одамна е познато дека српската поп пејачка Јелена Карлеуша инвестира многу средства во својот изглед, а веќе има и свој препознатлив стил.

Навикати сме од почетокот на нејзината Кариера да ја гледаме во последните модни изданија од светски познатите дизајнери, а исто така и секој дел од нејзиното тело од глава до пети е негуван.

Овој пат, Јелена ги освежи своите усни, давајќи им таканаречен „руски волумен“, кој во моментов е најпопуларниот во светот.

Фото: Инстаграм

„Што да кажам? Светска ѕвезда покрај мене… Покрај цела Европа и пошироко, ме избра токму мене. Благодарам за довербата“, напиша сопственичката на еден салон во Нови Сад во кој била изведена интервенцијата.

Фото: Инстаграм

Интересен е и фактот дека Јелена на фотографиите е без воопшто шминка, но и тоа дека изгледа презадоволно од завршената работа.

Поврзани вести

ФОТО | Модниот избор на Ирина Шајк: Совршен изглед за долгите топли денови

Слободен печат

ФОТО: Дамиано сака да ги бакнува момците од бендот, а неговата девојка ја привлекуваат и жени: Џорџа Солери искрено за својата сексуалност

Слободен печат

Фановите загрижени: Харисон Форд се повредил за време на снимањето на петтото продолжение на филмот„Индијана Џонс“

Слободен печат

Истражување: Зошто е точна изреката „кој рано рани, две среќи граби“?

Слободен Печат

Автокино проекции во Неготино, Кавадарци и Демир Хисар: Романтичен викенд со „Ах, љубов моја“

Слободен печат

ФОТО: Земји во кое жените со вишок килограми и облините симбилозираат убавина и добар живот

Слободен печат

Остави Коментар