• Фотографии

ФОТО | Лепа Брена на прагот на седмата деценија во бел костим за капење: Она што е убаво никогаш не се става во полето на обичното

Лепа Брена ужива во Црна Гора, а своите бројни обожаватели на социјалната мрежа „Инстаграм“ ги изненади со нови фотографии од нејзиниот летен одмор. Имено, 60-годишната пејачка објави фотографии како ужива во бел костим за капење, а многумина веднаш го пофалија нејзиниот совршен изглед на прагот на седмата деценија.   View this post on Instagram   …

ФОТО | Лепа Брена на прагот на седмата деценија во бел костим за капење: Она што е убаво никогаш не се става во полето на обичното Read More »