33.8 C
Скопје

ФОТО | Вил Смит сака да ја врати титулата „најдобар фраер“: Актерот започна со вежбање во теретана!

Актерот Вил Смит очигледно донел одлука да ја врати титулата „најдобар фраер“ во Холивуд, поради што се „фрлил“ на напорни тренинзи.

Тој објави фотографија од теретана на која позира со насмевка и под која напиша:

„Враќање на почеток. Изгледам како круг. Одиме!“, напиша актерот кој беше облечен во спортска облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)


Нормално, неговите следбеници му пружија целосна поддршка, но не одолеаа ниту малку да се пошегуваат на сметка на неговиот изглед.

Актерот претходно јавно покажа колку килограми вишок ставил на своето тело за време на карантинот, по што многумина му порачаа што побргу да запре и да поработи на своето тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)


Вил Смит е еден од оние кои веќе повеќе од две децении успешно уживаат во титулата „најзгодните холивудски актери“, меѓутоа неговата последна фотографија не остави без текст, како нас, така и светот, па токму затоа актерот решително одлучил да го врати својот стар добар изглед назад.

ФОТО: Вил Смит вели дека е во најлошата форма во својот живот

Поврзани вести

Можно ли е да се истенчите за само 14 дена? Да, со овој протокол за слабеење!

Слободен Печат

Дунавка Трифуновска се огласи по веста за разделбата со Ване Цветанов: Минатото не треба да „пушта ларви“ во сегашноста

Слободен Печат

ФОТО: Кајли Џенер ги згрози обожавателите со својата објава на „Инстаграм“

Слободен Печат

Зошто урмите се сметаат за најздравото овошје во светот?

Слободен Печат

„24 години од смртта на принцезата Дијана“: Пожарникарот кој стигнал прв на местото на несреќата открива кои биле последните зборови на Дијана

Слободен Печат

Први симптоми кои откриваат дека имате една од 5 опасни болести

Слободен Печат

Остави Коментар