23 C
Скопје

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица

Откако во медиумите низ целиот свет се појави вест дека таа ќе посвои дете, односно дека веќе го започнала тој процес, се огласи и портпаролот на актерката Џенифер Анистон. Гласините, како што вели, започнале во Европа откако по долго очекување, повторно се собра целата екипа од „Пријатели“ со цел да ја сними специјалната епизода за „HBO Max“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)


Потоа многу таблоиди пренесоа дека 52-годишната Џенифер Анистон, за време на собирот, на своите поранешните колеги од сетот им ја доверила оваа среќна вест дека веќе е во процес на посвојување на дете. Меѓутоа, се испостави дека сето тоа е лага.

Овие натписи ги демантираше и нејзиниот портпарол напоменувајќи дека тие се чиста измислица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)


Инаку, низ годините, од едноставна причина бидејќи никогаш не се остварила како мајка, постојано се повторуваа натписите, но и фотографиите од кои се извлекуваа заклучоци дека актерката е бремена, а всушност тие ниту еднаш не биле вистинити. За тоа проговори и таа самата во интервјуто во 2017 година.

„Мислам дека најдобро за сите би било да се појави моја фотографија со рака на стомакот и јас да кажам – Конечно бремена“, изјави актерката.

Поврзани вести

Наталната карта на Меган Маркл откри сѐ! Затоа таа предизвика проблеми со кралското семејство

Слободен печат

ФОТО: Во мај вакцинација кај Дракула: Лекари со вампирски заби делат бесплатни вакцини

Слободен печат

Нов пресврт: Бракот на Бил и Мелинда Гејтс се распаднал поради милијардерот педофил?

Слободен печат

ВИДЕО: Илон Маск откри дека страда од Аспергеров синдром, кој можеби е тајната на неговиот успех

Слободен печат

ФОТО: Барак Обама тагува: Тежок ден за нас, многу ќе ни недостасува

Слободен печат

По првата доза на „Фајзер“ сѐ уште можете да се заразите со новите соеви на коронавирусот

Слободен Печат

Остави Коментар