15.8 C
Скопје

Tag : измислица

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица

Слободен печат
Откако во медиумите низ целиот свет се појави вест дека таа ќе посвои дете, односно дека веќе го започнала тој процес, се огласи и портпаролот...