• анистон

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица

Откако во медиумите низ целиот свет се појави вест дека таа ќе посвои дете, односно дека веќе го започнала тој процес, се огласи и портпаролот на актерката Џенифер Анистон. Гласините, како што вели, започнале во Европа откако по долго очекување, повторно се собра целата екипа од „Пријатели“ со цел да ја сними специјалната епизода за …

Џенифер Анистон вели дека приказните дека посвојува дете се чиста измислица Read More »