16 C
Скопје

Tag : анистон

Магазин Магазин слајдер Сцена

Анистон и Батлер за малку ќе станале членови на озлогласен култ

Слободен Печат
Актерката Џенифер Анистон и актерот Џерард Батлер наводно тргнале на воведни предавања во „NXIVM“ – бидејќи верувале дека тоа ќе им помогне за создавање на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ова е ковид-19! – Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател на респиратор (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џенифер Анистон објави фотографија од пријател кој бил хоспитализиран и со потресни зборови им се обрати на обожавателите. „Ова е нашиот пријател Кевин. Совршено...
Жена Магазин Магазин слајдер

Беспрекорна линија: Џенифер Анистон откри до каква диета се придржува

Слободен печат
Ѕвездата од серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон уште еднаш докажа дека со години е на постојан режим и посветено слушање тренери и нутриционисти, кои се кријат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон и Бред Пит донираа по еден милион долари за човековите права

Слободен печат
– И двајцата се многу емотивни и сакаат да помогнат колку што можат, наведува изворот. Бред Пит реши да ги „следи чекорите“ на неговата поранешна...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Анистон го прогонува и шпионира поранешниот сопруг

Слободен печат
Џенифер Анистон се обидува да дознае се од неговиот приватен живот, колку што е можно повеќе… Како што пренесуваат американските таблоиди, Џенифер Анистон наводно го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Анџелина Џоли подготвува одмазда за Џенифер Анистон: Славните ѕевзди ќе се соочат на суд!

Слободен печат
Познатото актерско три, Анџелина Џоли – Бред Пит – Џенифер Анистон, не престанува да ги полни насловните страници во таболидите ширум светот, а деталите за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Браво Џенифер: Погледнете како актерката ја изненади медицинската сестра заболена од коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Кимбел Фербенкс, медицинската сестра заболена од коронавирусот која во моментов се наоѓа во изолација, беше гостинка кај Џими Кимел, во домашаното издание на оваа позната...
Магазин Филм и ТВ

ЏЕНИФЕР АНИСТОН НАПОЛНИ 51 ГОДИНА: Ѕвездата која го освои Холивуд тврди дека имала само една пластична операција! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата американска актерка Џенифер Анистон вчера наполни 51 година, а за нејзиниот приватен живот, во јавноста веќе со децении се зборува многу повеќе, отколку за...
Забава Магазин

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Слободен печат
Повеќе од една седмица светот зборува за средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит која се случи на 26-то доделување на SAG наградите, а сега...
Забава Магазин

Средба со многу емоции: Бред Пит и Џенифер Анистон ги разнежнија фановите

Слободен печат
Поранешните сопружници Бред Пит и Џенифер Анистон се фотографирани заедно за време на доделувањето на награди на американското здружение на филмски актери SAG (Screen Actors...