6 C
Скопје

Вака се носат хеланки: ВИКТОРИЈА БЕКАМ го подигна овој тренд на многу повисоко ниво

Викторија Бекам се појави на улиците во Париз во парче облека кое многу лесно може да стане нејзин заштитен знак.

Стилот од 80-те се враќа модната сцена на голема врата.

Викторија ги искомбинира хеланките со долг Chanel кардиган.

profimedia

Дополнително го надогради ова, инаку спортско, парче облека со ластик траки кои ги провлече под белите штикли.

Рачната торба со нејзиниот потпис исто така е ефектен моден детал во оваа комбинација.

profimedia

Со оглед дека Викторија е позната по пантолоните со широки ногавици, нејзината новоткриена љубов кон хеланките сугерира на тренд кон истакнување на витката силуета.

Прочитајте и...  ФОТО: Софија Вергара не ги остави рамнодушни бројните обожаватели со фотографија од младоста

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар