Tag : хеланки

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Џенифер Лопез се прошета во проѕирни хеланки

Слободен печат
Популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез беше уловена папарацо фотографите како се враќа од тренинг, во проѕирни хеланки под кои може да се види нејзината...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шарлиз Терон со хеланки во кои нозете ќе ви изгледаат подолги и потенки! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерката Шарлиз Терон во приватниот живот сака да носи спортски комбинации со хеланки или фармерки и патики. Во една токму таква модна комбинација таа била...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Надолу хеланки, нагоре гола: Една од најубавите Македонки нема милост за своите машки обожаватели! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најзгодните Македонки, поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ ги „запали“ социјалните мрежи во буквална смисла на зборот.  Преубавата скопјанка на својот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Па, не ти требаат хеланки, гледаме се! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Мексиканската водителка Џанет Гарсија го „запали“ светот во оној момент кога со прекратко здолниште се појави „на вашите мали екрани“ и зборуваше за временската прогноза...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Слободен печат
Лесно е да се биде мудар во хеланки со потпис на Версаче...
Еспресо Шоу биз

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Вера Мештеровиќ: Во лето се грејам со фен

Слободен печат
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...
Еспресо Жена Магазин Мода

Вака се носат хеланки: ВИКТОРИЈА БЕКАМ го подигна овој тренд на многу повисоко ниво

Слободен печат
Викторија Бекам се појави на улиците во Париз во парче облека кое многу лесно може да стане нејзин заштитен знак. Стилот од 80-те се враќа...