7 C
Скопје

ФОТО: Џенифер Лопез се прошета во проѕирни хеланки

Популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез беше уловена папарацо фотографите како се враќа од тренинг, во проѕирни хеланки под кои може да се види нејзината долна облека.

Instagram
Instagram

 

Иако многумина коментираа дека пејачката ово јпат покажа премногу, се чини дека на популарната Џеј Ло не и е грижа за ваквите критики, бидејќи гордо покажува фигура има на која би можеле да и позавидат и нејзините помлади колешки.

Instagram
Instagram

Пејачката воопшто не се криеше од папараците, туку опуштено се прошета од теретаната каде тренира, до нејзиниот автомобил.

Да потсетиме, минатото лето поп – ѕвездата го прослави својот педесет и прв роденден. Иако е во шестата деценија таа сеуште е една од најсексапилните жени на светот.

Прочитајте и...  „WhatsApp“ воведува аудио и видео повици на својата десктоп верзија

 

 

 

 

Поврзани вести

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Јарецот е опседнат со себеси, а Ракот копнее по успех!

Слободен печат

Хелен Мирен ќе ја напише светската порака по повод Светскиот ден на театарот

Слободен печат

Деми Ловато: Случајно ослабев, мирна сум

Слободен печат

Експерт го анализираше говорот на телото на Меган во интервјуто: Според заклучокот, кралскиот дворец има од што да се плаши!

Слободен печат

Лејди Гага ќе плати 70 илјади фунти за соодветен третман на нејзиниот ранет чувар

Слободен печат

ФОТО | Беше една од најубавите на која ѝ се восхитуваа и мажите и жените: Славната манекенка денес не личи на себе и ретко се појавува во јавноста

Слободен печат

Остави Коментар