14 C
Скопје

Tag : џенифер лопез

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек „фатени“ заедно во Монтана: Дали „Бенифер“ се враќа по 17 години?

Слободен Печат
Поранешната славна двојка и поранешни свршеници Џенифер Лопез и Бен Афлек поминуваат се повеќе време заедно, откако Лопез официјално се раздели со нејзиниот вереник Алекс...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Џенифер Лопез е минато за него: Алекс Родригез ужива во прегратките на оваа убавица!

Слободен печат
Целиот свет зборува за ова… Иако раскинаа пред нешто помалку од еден месец, странските медиуми пишуваат дека Алекс Родригез веќе ја преболел Џенифер Лопез. Упатените сега тврдат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Најдобра реклама: Џенифер Лопез позираше со нејзината мајка и ќерка

Слободен печат
Пејачката Џенифер Лопез објави фотографија на која позира заедно со својата мајка и ќерка, сè за потребите на кампањата за новите производи за убавина, дел...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Гарнер нема ништо против Бен Афлек да се врати кај поранешната љубов Џенифер Лопез: Но, децата мора да останат главен приоритет

Слободен Печат
На актерката Џенифер Гарнер наводно не ѝ пречело Џенифер Лопез и Бен Афлек да бидат повторно заедно. Според извор на „Entertainment Tonight“, поранешната сопруга на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек: Дали старата љубов повторно се разгорува?

Слободен печат
Актерката и пејачка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек неодамна беа забележани како поминуваат време заедно во Лос Анџелес, пишува „Page Six“. Познатиот оскаровец во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша: Јас сум далеку подобра „риба“ од Џенифер Лопез… Сè што е странско ни е врвно, а нашето го плукаме

Слободен Печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша е позната по тоа што нема проблем да си го каже своето мислење на која било тема… Имено, 42-годишната Карлеуша вели...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Конечно ја знаеме вистинската причина за разделбата на Џенифер Лопез и Алек Родригез

Слободен печат
Џенифер Лопез наводно ја раскиналa свршувачката со Алекс Родригез поради проблеми со довербата. На почетокот „се шушкаше“ дека неверството на Алекс е причината за раскинување...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез и Селена Гомез дел од големиот хуманитарен концерт „VAX LIVE“ за вакцинација без дискриминација

Слободен печат
„Global Citizen“ најавува прекрасна и амбициозна кампања за да им помогне на здравствените работници и на најсиромашните земји во светот брзо да примаат вакцини против...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Џенифер Лопез и Алекс Родригез официјално објавија дека ја раскинуваат свршувачката: Сфативме дека е подобро да бидеме пријатели

Слободен печат
Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез (51) и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (45) официјално ставија крај на нивната врска, откако двапати ја откажаа венчавката...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Еве кои се тајните за беспрекорниот изглед на Џенифер Лопез на 51 година

Слободен Печат
Џенифер Лопез веќе три децении важи за една од најубавите жени во светот на шоу бизнисот. А изгледа исто толку привлечно со 51 година како...