• џенифер лопез

ФОТО | Џенифер Лопез освојува со својот изглед: Два милиони „лајкови“ за само еден час

Латино дивата Џенифер Лопез (52) летото го поминува во прегратките на Бен Афлек (48). Парот е неразделен откако ја обновија својата романса по 17 години. По незаборавната роденденска прослава во Сен Тропе на луксузна јахта, потоа во Монако, Џен и Бен заминаа на одмор во Италија. По седумнаесет години љубовта меѓу Лопез и Афлек повторно …

ФОТО | Џенифер Лопез освојува со својот изглед: Два милиони „лајкови“ за само еден час Read More »