• задник

ФОТО | Хали Бери повторно мами воздишки: Актерката ја покажа необичната тетоважа која е стара повеќе од 30 години

Хали Бери во транспарентно здолниште позираше топлес пред објективот на нејзиниот партнер. Педесет и четири годишната актерка го привлече вниманието на обожавателите со необичната тетоважа на нејзиниот задник. Имено, Бери на својот инстаграм – профил често објавува фотографии на кои гордо го покажува своето тело и тоа често во топлес издание.   View this post …

ФОТО | Хали Бери повторно мами воздишки: Актерката ја покажа необичната тетоважа која е стара повеќе од 30 години Read More »