Tag : задник

Магазин Магазин слајдер Сцена

Вереницата на Кристијано Роналдо не престанува да провоцира: Објави фотографија од која ќе се препотите (ФОТО)

Васко Спасоски
Атрактивната вереница на еден од најдобрите фудбалери во светот на денешницата, Кристијано Роналдо, Георгина Родригез повторно ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со фотографија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Трикот на Клои Кардашијан за постигнување совршен задник! (ФОТО)

Слободен Печат
Клои изминатите неколку години ја нарекуваат најатрактивната Кардашијан сестра, а интересно е тоа што ријалити ѕвездата ја доби титулата откако ја роди ќерката Тру. Ријалити...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Фудбалерот Волков го фотографирал задникот на Сандра Африка, но се правда дека не ја пратил никаде! (ФОТО)

Васко Спасоски
Моментално нема кој не зборува за извесна фотографија на фудбалерот Владимир Волков и пејачката Сандра Африка, на која таа е во љубовен занос. Како што...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругата на Џастин Бибер покажа затегнати нозе и совршен задник, но еден детаљ на неа е ужасен! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската манекенка и тв-личност Хејли Волдвин (23) и нејзиниот сопруг, ултрапопуларниот канадски пејач Џастин Бибер (26) се фотографирани на кошаркарски терен во Лос Анџелес, каде...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата манекенка го фати како гледа во нејзиниот задник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Обожавателите на британската моделка и актерка Емили Ратајковски добро знаат дека апсолутно го обожава своето куче Коломбо, кое го доби минатата година од сопругот. Тој...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската блогерка повторно провоцира: Позира во танга-бикини, но дали и тука има фотошоп? (ФОТО)

Васко Спасоски
Модната блогерка Зорана Јовановиќ или позната како Зоранах постојано предизвикува внимание со своите објави на Инстаграм, а од време на време знае да го истакне...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Софија Вергара објави фотка од младоста, фановите подзинаа (ФОТО)

Слободен печат
Софија Вергара има речиси 50 години, а се уште мами воздишки со својата појава. Оваа прекрасна латино актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мадона го покажа задникот по вградувањето силикони: „Ништо полошо не сум видел од ова“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската прејачка и кралица на попот, Мадона (61) повторно го привлече вниманието на социјалните медиуми. Пејачката го покажа нејзиниот нов изглед на социјалната мрежа Инстаграм...
Жена Магазин Магазин слајдер

Вежбаме со Елена Мирческа: Вежби за задник (ВИДЕО)

Ј.К.Д
– Правилната форма пред и за време на изведувањето на вежбата е основа: колената се раширени колку колковите и паѓаат точно под нив, дланките паѓаат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Лајонел Ричи покажа совршена форма во бикини, а само да го видите кадарот од позади… (ФОТО)

Васко Спасоски
Софија Ричи (21), биолошката ќерка на Лајонел Ричи (70) ја покажа својата совршена форма во минијатурно бикини кога се прошета со своето момче Скот Дисиск...