Tag : бекам

Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија Бекам ќе ја дизајнира венчаницата за својата снаа

Слободен печат
Модната дизајнерка и поранешна пејачка во групата „Спајс грлс“, Викторија Бекам, ќе ја дизајнира венчаницата на својата идна снаа Никола Пелц, пишуваат британските медиуми. Викторија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат
На славењето кај Бекамови изгледа му нема крај… После веридбата која многу ги израдувала, Викторија и Дејвид Бекам најверојатно ќе имаат уште една причина за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат
Грција летово е омилена дестинација на многу познати личности. Еден од нив е и Дејвид Бекам, кој со неговите деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Слободен печат
Дејвид и Викторија Бекам имаат големи планови за нивниот дом во Котсволд. Сакаат да направат куќичка за обезбедувањето за да може имотот и куќата да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат
Бруклин Бекам (21), синот на Викторија и Дејвид Бекам се вери со својата девојка Никола Пелц (25). Тие двајца врската ја открија во јануари, а...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Слободен печат
Дејвид и Викторија Бекам денеска прославуваат 21 години брак, што е редок јубилеј кога станува збор за светски познатите личности. Таблоидите ги етикетираат како „Бренд...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите зборуваат само за еден детаљ: Дејвид Бекам објави фотографии од својата мајка и предизвика големо внимание (ФОТО)

Слободен печат
Фотографиите со неговата мајка предизвикаа бројни реакции помеѓу следбениците на фудбалерот на Инстаграм. Дејвид Бекам објавил семејни фотографии со својата мајка Сандра Бекам, но веројатно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Изолацијата му донесе нова професија: Бекам стана пчелар (ВИДЕО)

Слободен печат
Фудбалската, а слободно може да се каже и модната икона – Дејвид Бекам времето во изолација одлучи да го искористи на продуктивен начин. Тој на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган и Хари ја ангажираа помошничката од семејството Бекам: Која е жената на која познатите и веруваат (ФОТО)

Слободен печат
Меган Маркл и принцот Хари ја ангажираа Ребека Мостов (70) да им помогне во водењето на домаќинството во Лос Анџелес, а оваа жена е добро...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Испливаа жешки детали од љубовниот живот на Бекамови

Слободен печат
Поранешната спајсица и модната дизајнерка Викторија Бекам многумина ја сметаат за престрога и повлечена. Тоа е така бидејќи таа ретко се смее во јавноста, а...