13 C
Скопје

Tag : бекам

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Викторија со емотивна порака му го честиташе роденденот на својот син Бруклин

Слободен печат
Викторија Бекам преку својот инстаграм – профил му го честиташе 22-от роденден на својот син Бруклин Бекам, каде објави фотографија од него од детството и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Поради еден детаљ сите мислат дека синот на Бекамови тајно се оженил

Слободен печат
Бруклин Бекам минатото лето доби поддршка од своите родители, поранешниот фудбалер Дејвид Бекам и модната дизајнерка Викторија Бекам, да стапи во брак со актерката Никола...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Иако одамна не пее и не настапува, Викторија Бекам повеќе заработува од музиката отколку од модата

Слободен печат
И покрај тоа што со своите колешки од бендот „Спајс Грлс“ не замина на турнеја, Викторија Бекам во текот на изминатите години заработила повеќе од...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да ги надмине славните родители: На кого повеќе ви наликува?

Слободен печат
Ромео Бекам, средниот син на Викторија и Дејвид Бекам, е на добар пат сам да изгради успешна кариера. Малиот Ромео неодамна се појави на насловната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Пижамите заштитен божиќен стил на славните и на богатите

Слободен печат
Овие празници како сите да сакаат да потенцираат што е можно повеќе дека се заедно со своите најблиски и дека ништо друго не е важно....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Британскиот мачор во чизми: Дејвид Бекам носи 5 броја поголеми чевли

Слободен Печат
Британската модна дизајнерка Викторија Бекам (46) се пошегува на сметка на својот сопруг Дејвид Бекам (45) затоа што носел чизми кои се пет броја поголемини...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат
Венчавката на најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, која беше планирана да се одржи на два одделни настани, во САД и во Велика Британија,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија Бекам ќе ја дизајнира венчаницата за својата снаа

Слободен печат
Модната дизајнерка и поранешна пејачка во групата „Спајс грлс“, Викторија Бекам, ќе ја дизајнира венчаницата на својата идна снаа Никола Пелц, пишуваат британските медиуми. Викторија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат
На славењето кај Бекамови изгледа му нема крај… После веридбата која многу ги израдувала, Викторија и Дејвид Бекам најверојатно ќе имаат уште една причина за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат
Грција летово е омилена дестинација на многу познати личности. Еден од нив е и Дејвид Бекам, кој со неговите деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз...