6.8 C
Скопје

Tag : подигна

Магазин Магазин слајдер Сцена

Книгата која подигна прашина за кралското семејство ја режирале Меган и Хари?

Слободен печат
На скандалите во британското кралско семејство им нема крај… Книгата под називот „Finding freedom“ која на виделина изнесе бројни пикантерии од најпопуларното кралско семејство, како...
Еспресо Жена Магазин Мода

Вака се носат хеланки: ВИКТОРИЈА БЕКАМ го подигна овој тренд на многу повисоко ниво

Слободен печат
Викторија Бекам се појави на улиците во Париз во парче облека кое многу лесно може да стане нејзин заштитен знак. Стилот од 80-те се враќа...