4 C
Скопје

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Пејачката и актерка во моментот е со вереникот и децата на одмор, а папараците ја следат во чекор…

Џеј Ло и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез со децата на Џенифер, Ема и Макс и домашните миленици пред неколку дена се упатија во познатиот Хемптонс, каде уживаат во заслужениот одмор.

Џеј Ло на одмор изгледа сосема поинаку од било кој вообичаен ден и од она на што сме навикнати: таа се опушта, се одмара од шминката, носи само удобна облека. За тоа сведочат и папарацо фотките, кои настанале додека таа возела велосипед во природа.

Изгледа дека возењето велосипед и е голема љубов, бидејќи како што велат, таа редовно секој ден вози велосипед.

Прочитајте и...  Како да го натерате вашето дете да јаде зеленчук и овошје

Во обични шорцеви, кежуал маичка на прерамки и коса фатена во пунџа таа го користи квалитетно секој слободен миг. Покрај најобичната облека, таа на себе секогаш носи и маска, бидејќи како што вели, е високо одговорна за здравствената ситуација во светот и сака да го заштити семејството и блиските.

Погледнете ја Џеј Ло во опуштено издание…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

Поврзани вести

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Николина Пишек ги заинтригира следбениците на Инстаграм: пакување за Шведска и продажба на пиштолот

Слободен печат

Остави Коментар