Tag : ретко

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ретко кој би ги препознал денес: Овие холивудски ѕвезди целосно се уништиле со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат
Многу мал е бројот на оние познати личности кои немале ниту една пластична операција или барем некоја поситна корекција на своето лице и тело. Опсесијата...
Еспресо Магазин Филм и ТВ Шоу биз

Ретко кој денес би ја препознал: Актерка која важеше за една од НАЈУБАВИТЕ, но БОЛЕСТА го направила своето! (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Меѓутоа, додека на филмското платно блескаше, во исто време имаше и многу здравствени проблеми....
Еспресо Шоу биз

Ретко имаме прилика да ги видиме: Селин Дион ги покажа деветгодишните близнаци (ФОТО)

Слободен печат
Селин Дион ретко ги споделува приватните моменти, но и семејството и децата со јавноста. Сепак, по повод деветиот роденден на своите близнаци таа направи исклучок....
Еспресо Шоу биз

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Слободен печат
Од сини перја, до нежен розев фустан, па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето...
Еспресо Секс

Ретко имате секс со партнерот? Виновникот барајте го помеѓу овие 7 нешта!

Слооден печат
Иако љубовта е најважната работа во врската, страста исто така игра многу важна улога во љубовната врска. Кога страста исчезнува, со текот на времето и...