Причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага е бременост? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена.

Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу во Калифорнија, повторно во ужасно лош стајлинг.

Таа беше во друштво на својот партнер Мајкл Полански, а биле уловени додека излегувале од ресторан.

профимедиа

Сепак, најмногу внимание привлече стајлингот на Гага. Таа доле не носеа воопшто никакви панталони, туку била по долна облека, а горе носела широк сив блузон, со што многумина се убедени дека всушност сакала да ја сокрие бременоста.

профимедиа

Имено, нејзиниот стомак навистина е испакнат, но се уште не е сигурно дали е труднички или не!

профимедиа

Од друга страна, многумина мислат дека станува збор само за лош стајлинг.

Видео на денот