16.8 C
Скопје

Причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага е бременост? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена.

Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу во Калифорнија, повторно во ужасно лош стајлинг.

Таа беше во друштво на својот партнер Мајкл Полански, а биле уловени додека излегувале од ресторан.

профимедиа

Сепак, најмногу внимание привлече стајлингот на Гага. Таа доле не носеа воопшто никакви панталони, туку била по долна облека, а горе носела широк сив блузон, со што многумина се убедени дека всушност сакала да ја сокрие бременоста.

профимедиа

Имено, нејзиниот стомак навистина е испакнат, но се уште не е сигурно дали е труднички или не!

профимедиа

Од друга страна, многумина мислат дека станува збор само за лош стајлинг.

Поврзани вести

Дали по стапките на Џенифер Лопез и Џоли се врати во прегратките на старата љубов? Анџелина и Џони Ли Милер се старо – новиот холивудски пар

Слободен печат

Воспаление на срцевиот мускул кај помлади мажи од мРНА вакцините почесто од очекуваното

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 14 јуни: Имате повеќе идеи отколку време, треба подобро да се организирате

Слободен Печат

Виц на денот: Рефреш

Слободен печат

На денешен ден – 14 јуни

Слободен Печат

Марина Туцаковиќ за болеста и што најмногу ја боли: Порано ми се јавуваа, сега…

Слободен печат

Остави Коментар