Tag : стајлинг

Жена Магазин Магазин слајдер

Стајлингот на Меланија Трамп е за чиста десетка: Во овој фустан секоја жена изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Меланија Трамп уште еднаш покажа како треба да изгледа добро стилизираната жена… Меланија со право ја носи титулата кралица на стилот. Овој пат ни даде...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија Лоба обожава бело! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката со руско потекло, Викторија Лоба, важи за една од најубавите, но и најдобро облечени пејачки кај нас. Пејачката апсолутно за секоја пригода знае да...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага е бременост? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Слободен печат
Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена. Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу...
Спорт Фудбал

Циркус Роналдо, урнебесен стајлинг на Португалецот (ФОТО)

Слободен печат
Фудбалерот на Јувентус, Кристијано Роналдо со последната објава на социјалните мрежи стана вистински хит поради стајлингот. „Го започнуваме викендот со добри вибрации и добар стил“,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дајан Китон (74) со стилот им пркоси на годините: Овој стајлинг никогаш нема да излезе од мода! (ФОТО)

Слободен печат
На оваа прекрасна жена годините буквално не и можат ништо… За Дајан Китон времето како да застанало. Иако наполни 74 години, таа изгледа одлично. Освен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Храбар маж сака дива жена“: Карлеуша позира во провокативен „тигрест“ фустан (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша (41) со својот секси изглед никого не остава рамнодушен, а сите се согласуваат со нејзината силна порака која ја напиша пред...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша блеска во стајлинг од 4.000 евра, а фустанот што го носи е верувале или не – 39 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша во провокативен фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц ја распали имагинацијата кај припадниците на посилниот пол. Карлеуша се упатила...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

НОВА ФРИЗУРА – Карлеуша никогаш не изгледала поубаво (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша им се пофали на фановите со новата фризура на Инстаграм. Пејачката во последно време често експериментира со косата, која досега и беше долга,...
Магазин

Топ 5 стајлинзи: Модна инспирација за сите генерации! (ФОТО)

Слободен Печат
Доколку не сте доволно инспирирани, ние ви претставуваме 5 најинтересни стајлинзи за овој период. Во нив ќе изгледате беспрекорно стилизирани. Одлично им стојат на сите...
Забава Магазин

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски
Повозрасната ќерка на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ (18), привлекува големо внимание со својата убавина, па следбениците на Инстаграм секојдневно ја опсипуваат со комплименти. Јасно се...