• стајлинг

Брижит Макрон блескаше на изборната ноќ: Првата дама на Франција повторно со впечатлив стајлинг

Благодарение на новата победа на нејзиниот сопруг на претседателските избори, Брижит Макрон сè уште може да се пофали со улогата на прва дама на Франција, а на изборната ноќ го привлече вниманието со својот моден избор. На претседателските избори во Франција и овојпат победи Емануел Макрон, а за време на изборната ноќ најголема поддршка му …

Брижит Макрон блескаше на изборната ноќ: Првата дама на Франција повторно со впечатлив стајлинг Read More »