Tag : пејачката

Еспресо Шоу биз

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Вики Миљковиќ во луксузниот стан во елитната нова населба Белград на вода, каде неодамна се пресели со семејството, за прв пат во новиот дом...
Еспресо Шоу биз

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пет дена пројдоа од нејзиниот концерт во сплитската Спаладиум Арена, но на Северина се уште не и спласнале емоциите од тој настап со кој ја...
Еспресо Шоу биз

Исплива фотографија: Цеца Ражнатовиќ во НИВНА прегратка! Не би ја ПРЕПОЗНАЛЕ! (ФОТО)

Слободен печат
За пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која повеќе од триесет години е активна на балканската музичка сцена, речиси сè се знае – од деталите поврзани за...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез има двојничка: Сличноста меѓу оваа девојка и пејачката е неверојатна! (ФОТО)

Слободен печат
Наталија Мирскик е со потекло од Русија, а од Џенифер Лопез е помлада 30 години, а многу пати и се случило на улица да ја...
Еспресо Шоу биз

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Слободен печат
Италијанската пејачка Рошел пристигна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Рим облечена во мрежест, проѕирен фустан, па речиси не остави воопшто ништо за мечтаење....
Еспресо Шоу биз

Пејачката објави нови фотки: Фановите се прашуваат дали е бремена? (ФОТО)

Слободен печат
Популарната пејачка Бијонсе, по пауза од речиси еден месец, повторно е активна на Инстаграм. Таа своите обожаватели ги израдува со нови фотографии во жолт елегантен...
Еспресо Шоу биз

Колку ги имала досега? Пејачката ја ОТКРИ бројката! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Мараја Кери беше во брак со актерот и водител Ник Кенон со кој има две деца. Веќе некое време е во врска со танчерот...
Еспресо Шоу биз

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Слободен печат
Откако се заврши снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“ овој пар не се симнува од насловните страници на медиумите. По излегувањето на филмот со месеци...
Еспресо Мода

На голема врата го враќа во мода познатиот костим за капење (ФОТО)

Слободен печат
Се сеќавате на оној црвен едноделен костим за капење од популарната серија „Чувари на плажата“? Изгледа дека оваа година повторно ќе го гледате на девојките,...
Еспресо Шоу биз

Мараја Кери се согласила да ја пее „Кен Ли“ на својата турнеја: Пејачката го објавила познатото ХИТ ВИДЕО на друштвените мрежи (ВИДЕО)

Слободен печат
Да се потсетиме, оваа верзија од песната „Without You“ на Мараја Кери ја прослави Бугарката Валентина Ивановна Хасан во бугарскиот „Идол“. Пред околу десетина години...