• пејачката

Почина таткото на Адел: До смртта тие не успеаjа да ги поправат односите

Марк Еванс, кој со години не разговараше со својата ќерка, мултимилионерката Адел, почина во 57-та година од животот, јавуваат британските медиуми. Изворот за „The Sun“ открива дека Марк Еванс до самиот крај не успеал да ги поправи и одново да ги изгради осносите со својата ќерка, и покрај обидите работите да се поправат. Заладувањето на …

Почина таткото на Адел: До смртта тие не успеаjа да ги поправат односите Read More »