• изглед

ФОТО | Ноќница или фустан: Критичарите го одбраа најлошиот моден изглед на Ријана

Миленичката на модните критичари и често прогласувана за најстилизираната жена на светот, по долго време направи грешка во модниот избор. Иако звучи неверојатно за Ријана која е модна икона, се потврди дека и најдобрите грешат. Неодамна пејачката се прошета во вечерен изглед, што е во најмала рака, според модните критиари е одраз на лош стил. …

ФОТО | Ноќница или фустан: Критичарите го одбраа најлошиот моден изглед на Ријана Read More »