17.8 C
Скопје

Tag : долна

Жена Магазин Магазин слајдер

ФОТО | Плус-сајз убавиците ги покажаа стриите во долна облека: Еве како изгледаат моделите без грам фотошоп

Слободен печат
Конечно имаме прилика да ги видиме жените со сите „нивни мани“, односно вистинскиот природен изглед кој не може да биде заменет со ништо друго, ниту...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага е бременост? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Слободен печат
Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена. Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Хрватската старлета својата носена долна облека сака да ја продаде за 16.500 евра

Слободен печат
Ава Карабатиќ реши да заработи уште малку пари, па по објавеното домашно видео се одлучи и да ја продаде својата долна облека. Хрватската старлета Ава...
Магазин Сцена

„Дури и мојата долна облека имаше телохранители“ – Наскоро полни 50 години, но се уште воодушевува со убавината

Слободен печат
Еден од најбараните модели на сите времиња, рамо до рамо со Синди Крафорд и Наоми Кембел, е и Клаудија Шифер. View this post on Instagram...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и фронтмен на поп бендот „The Pussycat Dolls” Никол Шерцингер (41) е една од најзгодните и најсекси жени во светот, а сега се фотографираше...
Еспресо Шоу биз

Ирина Шајк ќе ви ја заскокотка фантазијата – Чипкаста долна облека и во прегратка со плишано мече! (ФОТО)

Слободен печат
Руската манекенка Ирина Шајк се уште може да држи лекции по убавина и на многу помладите колешки. Една од најубавите жени во светот и во...
Еспресо Шоу биз

Лифтот ќе „експлодира“ од сексипилот на Карлеуша: Чипка, секси долна облека… (ФОТО)

Слободен печат
Својата последна фотографија на Инстаграм балканската дива Јелена Карлеуша ја опиша како „говор на телото“. И навистина, нејзината „облека“ и позата говорат многу. Неспорно е дека...
Еспресо Шоу биз

ТАЈНАТА НОЌ КОГА МУ ПЕЕШЕ НА КЕНЕДИ Мерлин Монро носеше долг фустан, а под него… (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Филмската дива Мерлин Монро му ја отпеа „Среќен роденден, господине претседателе“ на американскиот лидер Џон Ф. Кенеди, а се појави во долг фустан, под кој...
Еспресо Шоу биз

Виолета од „Подобар живот“ на 58 години прошета во ПРОЅИРЕН ФУСТАН (ФОТО)

Слободен печат
На црвениот тепих за избор на Мис Србија се прошета и актерката Лидија Вукичевиќ во изданието во кое се појави ги привлече сите погледи. Облече...
Еспресо Шоу биз

НЕ И Е ПРВПАТ: Ријалити ѕвездата покажа повеќе од потребното во фустанот под кој не носеше ништо (ФОТО)

Слободен печат
Ријалити ѕвездата Фара Абрахам се појави на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција, во цветен фустан под кој не носеше гаќички па успеа да...