7 C
Скопје

Познатата манекенка го фати како гледа во нејзиниот задник! (ФОТО)

Обожавателите на британската моделка и актерка Емили Ратајковски добро знаат дека апсолутно го обожава своето куче Коломбо, кое го доби минатата година од сопругот.

Тој е чест „модел“ на нејзиниот инстаграм-профил…

Сепак, најновата фотографија предизвика смеа кај следбениците на Емили, бидејќи на неа изгледа како Коломбо да го мерка задникот на својата газдарица, по кој, инаку, таа е светски позната, меѓу другото…

 

View this post on Instagram

 

Colombo’s nickname is Bo-doe-bo FYI

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Прочитајте и...  ФОТО: Катарина Ивановска на насловната страница на магазинот „Elle“

Поврзани вести

Како да препознаете дека некој ве лаже? Внимавајте на говорот на телото

Слободен Печат

ФОТО: Северина и пркоси на зимата во костим за капење

Слободен печат

Пријанка Чопра прозборе за првата средба со нејзиниот сопруг: Искрено, ме шокираше со својата дрскост

Слободен Печат

Александра Радуловиќ, мајката на Милена: „До пред една недела очекувавме сè, освен ваква поддршка“

Слободен печат

Кортни Кардашијан e во врска со тапанарот на „Blink-182“?

Слободен Печат

Моника Белучи и нејзините 4 правила за убавина и здравје во шестата деценија

Слободен печат

Остави Коментар