Tag : колумбо

Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата манекенка го фати како гледа во нејзиниот задник! (ФОТО)

Васко Спасоски
Обожавателите на британската моделка и актерка Емили Ратајковски добро знаат дека апсолутно го обожава своето куче Коломбо, кое го доби минатата година од сопругот. Тој...
Забава Магазин

НЕРЕШЕНИ МИСТЕРИИ: Постои ли богатството на Хитлер, што е Витлеемската ѕвезда…

Слободен печат
Постојат многу верувања дека некаде на оваа планета има посмртни останки од исчезнати лица на кои не им се знае трагата, боговите и нивното дискутабилно...