Пет филмови кои треба да ги погледнете оваа есен (ВИДЕО)

Филмски остварувања меѓу кои секој ќе пронајде нешто за себе…

Иако пандемијата на коронавирусот влијаеше на филмската индустрија и оваа есен ни пристигнуваат нови филмови.

„BBC“ издвои пет филмски остварувања меѓу кои секој ќе пронајде нешто за себе, доколку не можете да се одлучите за еден, наш предлог е да ги погледнете сите, бидејќи секој има своја тежина и квалитет.

Нека биде исполнето секое ваше попладне, направете си го вашиот омилен пијалок, набавете ги и омилените грицки и уживајте…

Tenet

Mulan

I’m thinking of ending things

The Glorias

White Riot

Прочитајте и...  Кејт и Вилијам се запознаа со својот омилен водител кој на малиот принц Џорџ му донесе необичен подарок (ФОТО)

Прочитај повеќе

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат

Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Одличен рецепт – Печени пиперки со лукче за вашата зимница

Слободен печат