1 C
Скопје

Од својата мајка го наследила добриот изглед: Ќерката на Гвинет Палтроу има 16 години и таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Генетиката е навистина чудо…

Гвинет Палтроу летото го поминува со своите деца, што може да се види и на нејзините фотографии кои ги споделува на Инстаграм, а една од нив предизвика посебно внимание.

Оскаровката сподели селфи од нејзиниот двор со нејзината ќерка Епл Мартин, по што следеа мноштво позитивни коментари.

„Лето со моето јаболко“, напиша Гвинет. Фотографијата доби над 600.000 лајкови и стотици коментари.

Фото: Инстаграм

„Колку е убава и прекрасна“, напиша Селма Блер. Преубава е“, напиша еден од нејзините обожаватели.

Епл има 16 години, и дефинитивно ги наследила гените од мајка си, па токму затоа уште сега привлекува големо внимание со својата убавина.

Прочитајте и...  Ева Мендес призна дека поради мајчинството го занемарила изгледот

Поврзани вести

ВИДЕО | Лила Филиповска откри детали од приватниот живот: Луѓето очекуваат секогаш да си насмеан и расположен

Ирена Трајкова

Дали „The Gray Man“ ќе биде најскапиот филм на „Netflix“?

Слободен Печат

Некои се вакцинирале и, сепак, се заразиле со коронавирус. Како е можно тоа?

Слободен печат

Британската полиција нема да покрене истрага за шокантното интервју на принцезата Дајана од 1995 година

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 5 март: Дајте си малку време

Слободен Печат

Виц на денот: Ручек

Слободен печат

Остави Коментар