1 C
Скопје

Tag : својата

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Бизарно: Раперката ја ископала својата мртва мачка па ја зготвила

Слободен печат
Раперката Азилија Бенкс важи за јавна личност со најдолгиот јазик, не постои човек со кој не се замерила, а тоа всушност и ја уништи нејзината...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лепа Брена ја изнајмува својата луксузна вила за 1000 евра на ден

Слободен Печат
Брена ја отстапила својата вила на агенција која се занимава со изнајмување на објекти за снимање на реклами, серии, филмови, спотови и останата телевизиска продукција...
Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Слободен печат
Селин Дион не само што ќе игра во овој филм, туку и нејзината музика ќе биде многу важен дел од заплетот на истиот… Селин Дион...
Култура Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: Играниот филм „Дедо и внук“ со богат и плоден фестивалски живот ја започнува својата светска промоција

Слободен печат
Играниот филм „Дедо и внук“ на сценаристот и режисер Илија Пиперкоски во продукција на Pandora’s Box продукција од Охрид, а во соработка со Dream Factory...
Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Колешка од пеколот – Слушнала дека ќе делат откази, па 9 месеци на својата колешка и ставала седативи во кафето

Слободен печат
Жена од Италија е осудена на четири години затвор, бидејќи на својата колешка и ставала голема количина седативи во кафето, полни девет месеци со цел...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Пред 43 години, тој во келнерка ја пронашол својата сродна душа: Оскаровецот ја откри тајната за среќен брак! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот Џеф Бриџис веќе 43 години е во брак со Сузан Гестон, а парот има и три ќерки. Во интервју тој ја открил тајната на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Славен, згоден, богат и верен: Бон Џови во сопругата се заљубил во средно, а нивната љубов трае цели 40 години! (ФОТО)

Слободен печат
Легендарниот пејач Џон Бон Џови и неговата сопруга Доротеа го осветлија образот на институцијата брак која денес, особено во кругот на ѕвездите, се држи на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Рис Витерспун е клон на својата мајка и вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Ќерката на холивудската актерка и успешна продуцентка порасна во вистинска убавица… Рис Витерспун е синоним за успех – во секоја смисла на зборот. Кариерата ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Викторија Бекам ќе ја дизајнира венчаницата за својата снаа

Слободен печат
Модната дизајнерка и поранешна пејачка во групата „Спајс грлс“, Викторија Бекам, ќе ја дизајнира венчаницата на својата идна снаа Никола Пелц, пишуваат британските медиуми. Викторија...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Од својата мајка го наследила добриот изглед: Ќерката на Гвинет Палтроу има 16 години и таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Генетиката е навистина чудо… Гвинет Палтроу летото го поминува со своите деца, што може да се види и на нејзините фотографии кои ги споделува на...