20.8 C
Скопје

Tag : палтроу

Магазин Магазин слајдер Сцена

Гвинет Палтроу ја изненади јавноста со признанието: Пиев 7 дена неделно, се поправив 6 килограми!

Слободен печат
Гвинет Палтроу ја изненади јавноста со неодамнешното признание како ги поминувала ноќите во карантин… Прославената актерка Гвинет Палтроу е позната како личност која води сметка...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Венчани се, не живеат заедно, а функционираат одлично: Гвинет Палтроу прослави две години брак со сопругот! (ФОТО)

Слободен печат
Само два дена откако наполни 48 години славната актерка има уште една причина за славење… Холивудската актерка Гвинет Палтроу (48) и нејзиниот сопруг продуцент и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Денес сум само во роденденски костим – Гвинет Палтроу позираше гола во дворот за својот 48-ми роденден! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката го прослави својот 48-ми роденден така што на сите им покажа колку добро изгледа… Актерката Гвинет Палтроу е позната по своите шокантни постапки и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гвинет Палтроу ужива на Лонг Ајланд – Петтата деценија не ја спречува да изгледа одлично (ФОТО)

Слободен печат
Актерката одмара на Лонг Ајланд и ужива во благодетите на Атлантскиот океан… Актерката Гвинет Палтроу (47) го поминува својот летен одмор во Хемпстон, на Лонг...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Од својата мајка го наследила добриот изглед: Ќерката на Гвинет Палтроу има 16 години и таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Генетиката е навистина чудо… Гвинет Палтроу летото го поминува со своите деца, што може да се види и на нејзините фотографии кои ги споделува на...
Еспресо

Гвинет Палтроу знае како да рекламира: Ова мириса како мојата вагина! (ФОТО)

Слободен печат
Познатата американска актерка и пејачка Гвинет Палтроу, досега ја изненадуваше јавноста со своите бизарни потези и начини на кои се грижи за сопствениот изглед, меѓутоа...
Еспресо Шоу биз

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Слободен печат
Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави...
Еспресо Мода

Гвинет Палтроу воодушеви со изборот на фустан (ФОТО)

Слободен печат
Познатата американска актерка и сопственичка на компанијата Goop, Гвинет Палтроу, со својата појава го увеличи претставувањето на новата колекција од висока мода со потпис на...