Денес сум само во роденденски костим – Гвинет Палтроу позираше гола во дворот за својот 48-ми роденден! (ФОТО)

Актерката го прослави својот 48-ми роденден така што на сите им покажа колку добро изгледа…

Актерката Гвинет Палтроу е позната по своите шокантни постапки и објави, како онаа дека нејзиниот сопруг живее во посебна куќа, па се до продажбата на свеќа со мирис на нејзината вагина.

Гвинет најмногу се гордее на својот изглед, односно на затегнатото тело. Пред две години, таа откри на црвениот тепих дека е задоволна што во доцните четириесетти години од животот може да носи кратки шорцеви без срам.

За да го прослави својот 48-ми роденден, Гвинет се соблече гола и ја објави својата фотографија на социјалните мрежи.

Додека нејзините обожаватели едвај го дочекаа ова, нејзината ќерка, тинејџерка се црвенее од срам.

Прочитајте и...  Крај по 16 години брак: Првата дама на модниот свет Ана Винтур е повторно сама!

„МАМО!!!“ коментирала таа под спомнатата фотографија.

„Денес сум само во роденденскиот костим“, напиша Гвинет, заблагодарувајќи им се на сите за честитките.

Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Зошто Меган и Хари се враќаат во Лондон за Божиќ?

Слободен печат

Официјални препораки за употреба на витамин Д во време на пандемијата

Слободен печат

Крај по 16 години брак: Првата дама на модниот свет Ана Винтур е повторно сама!

Слободен Печат

Д-р Горан Николов: Метаболизмот и брзата храна – виновници за дебелеење кај жените после 30-та година од животот

Слободен Печат

Пол Макартни објавува нов албум: Тоа беше создавање музика за себе, а не за некоја цел

Слободен печат

Овој хороскопски знак има најсилна интуиција

Слободен печат

Остави Коментар