16.8 C
Скопје

Tag : костим

Живот Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО: Само во костим руска балерина одигра сцена од „Лебедово езеро“ на -15 степени

Слободен печат
Руска балерина, член на светски познатиот театар „Марински“ од Санкт Петербург, на заледен дел од Финскиот залив и при температура од -15 Целзиусови степени во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Северина и пркоси на зимата во костим за капење

Слободен печат
Северина изгледа не може да го дочека летото, па упорно и пркоси на зимата објавувајќи фотографии во костими за капење, а нејзините бројни обожаватели кои...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Нина Бадриќ во црвен костим за капење: Одлично изгледа, но дали ќе открие каде патува!

Слободен печат
Пејачката Нина Бадриќ ги воодушеви своите фанови со последната фотографија која ја сподели на својот инстаграм – профил. Instagram Имено, пејачката позираше на споменатата социјална...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО: Тајната на костимот на Џеки Кенеди: Го носела дури 24 часа по атентатот на претседателот, а еве зошто е „под клуч“ до 2103-та година

Слободен печат
Сопругата на убиениот американски претседател Џон Кенеди, Џеки Кенеди, секогаш важела за икона на стилот. Па, така и тоа што го носела на кобниот 22-ри...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Денес сум само во роденденски костим – Гвинет Палтроу позираше гола во дворот за својот 48-ми роденден! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката го прослави својот 48-ми роденден така што на сите им покажа колку добро изгледа… Актерката Гвинет Палтроу е позната по своите шокантни постапки и...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Претседателот не може да го оттргне погледот од својата сопруга: Брижит Макрон (67) ја покажа фигурата во костим за капење (ФОТО)

Слободен печат
Претседателот Емануел Макрон во моментот летува на остров на југот од Франција со саканата сопруга Брижит Макрон. Претседателот на Франција и 24 години постарата прва...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата Максима во костим за капење: Глетка која ретко се гледа! (ФОТО)

Слободен печат
Кралскиот пар ужива во Грција на летување… Холандската кралица Максима во друштво на сопругот – кралот Вилем – Александер, летниот одмор го поминува во Грција,...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат
Брук Шилдс со својот изглед им пркоси на годините… Со фотографиите во костим за капење, Брук Шилдс, предизвика вистинска бура на социјалните мрежи. На нејзиниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Слободен печат
Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во секси издание со кое ги воодушеви своите обожаватели. „Љубител на морето“ напиша таа во...
Жена Магазин Магазин слајдер

Најпопуларниот костим за капење меѓу славните дами совршено ги покрива недостатоците (ФОТО)

Слободен печат
Костим за капење кој на совршен начин ги покрива недостатоците… Веќе четири години по ред овој модел на костим за капење е апсолутен хит како...