• позираше

ФОТО | Хилари Даф позираше целосно гола за насловна: Го почитувам своето тело

Актерката и пејачка Хилари Даф позираше целосно гола за новото издание на магазинот „Women`s Health“. Во таа прилика проговори за пореметувањето во исхраната со кое се бореше кога имаше само 17 години. Таа вели дека била опседната со се што јаде. „Беше грозно. Но сега, на 34 години, размислувам поинаку и имам повеќе почитување кон …

ФОТО | Хилари Даф позираше целосно гола за насловна: Го почитувам своето тело Read More »