Tag : позираше

Живот Магазин Магазин слајдер

Тинејџерка стана првиот модел на „Gucci“ со Даунов синдром (ФОТО)

Слободен печат
Откако нејзините фотографии овој месец се појавија во „Vogue Italia“, Ели позираше и за „Gucci“, па така таа стана нивниот прв модел со Даунов синдром....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Популарната водителка позираше во проѕирна маица, лајковите не престануваат (ФОТО)

Слободен печат
Популарната италијанска водителка Дилета Леота по неколку недели во самоизолација се враќа на малите екрани. На радост на бројните обожаватели, водителката има повеќе од 6,2...
Еспресо Шоу биз

Сопругата на Горан Иванишевиќ позираше гола во када – Ќе ви ја разгори фантазијата (ФОТО)

Слободен печат
Нивес Иванишевиќ веќе со денови предизвикува љубомора кај сите свои следбеници на Инстаграм. Згодната водителка и сопруга на Горан Иванишевиќ последните неколку денови ужива на...
Еспресо Шоу биз

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Слободен печат
Тамара Еклстон се фотографираше во божиќно расположение, но на многумина во очи им падна деколтираниот фустан. Ќерката на Славица и Берни Еклстон позираше во црвено...
Еспресо Шоу биз

Набилданиот заводник од теленовелите кој го обожаваа и Македонките позираше целосно гол! (ФОТО)

Слободен печат
Аргентинскиот заводник Себастиан Рули, кој Македонките го помнат од теленовелата Руби, ги изненади своите обожавателки со низа фотки на кои на плажа позира без ниту...
Еспресо Шоу биз

Згодната мама позираше: Многумина се уверени дека на фотографијата е целосно гола (ФОТО)

Слободен печат
Тами Хемброу, мајката на две деца и австралискиот фитнес модел или како што ја нарекуваат „Австралиската мама на 2“на Инстаграм е вистинска ѕвезда поради своите...
Еспресо Шоу биз

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Слободен печат
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....
Еспресо Шоу биз

Кандидатката за претседател на Хрватска позираше во танга (ФОТО)

Слободен печат
Ава Карабатиќ претходно оваа недела ја објави кандидатурата за претседател на Република Хрватска на Инстаграм, а потоа замина на плажа. Старлетата од Сплит облекла минијатурно...
Еспресо Шоу биз

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Слободен печат
Гвинет Палтроу се соблече целосно гола и ја постираше својата фотографија на Инстаграм. Фотографијата со целосно голата блондинка која вежба јога на планина ги преплави...
Еспресо Шоу биз

МНОГУ МАНЕКЕНКИ НЕ БИ СЕ ОСУДИЛЕ НА ОВА: Емили Ратајковски позираше недепилирана, па испрати јасна порака (ФОТО)

Слободен печат
Сакаше да влијае на сите жени во светот да бидат она што сакаат и да го прават она што го сакаат. Емили Ратајковски го проследи...