Ново вкусно залче за љубителите на акциони филмови: Се појави трејлерот со Рајан Рејнолдс (ВИДЕО) - Слободен печат

Ново вкусно залче за љубителите на акциони филмови: Се појави трејлерот со Рајан Рејнолдс (ВИДЕО)

Новата акциона авантура на Мајкл Беј, популарниот режисер на блокбастери како што се Армагедон, Трансформери и Лоши момци е наречена 6 Underground.

Јунаци во неговиот нов филм се шест милијардери кои ја лажираат својата смрт и стануваат осветници кои се пресметуваат со најмоќните светски криминалци.

Главната улога во филмот му припадна на Рајан Рејнолдс, а друштво пред камерата му прават уште Мелани Лорен, Мануел Гарсија-Руфло, Адриа Архон, Бен Харди и Кори Хокинс.

Нетфликс објави дека филмот 6 Underground премиерно ќе биде прикажан на овој стрим сервис на 13 декември.

Прочитај повеќе

Идеи за прослава на детски роденден: Нека биде настан за паметење!

Слободен печат

Знаете ли да преговарате со вашиот тинејџер?

Слободен печат

Како да си играте со вашето бебе од 0 до 6 месеци?

Слободен печат

Модни трикчиња за да го скриете стомакот

Слободен печат

НАШИ МИЛЕНИЦИ: Цезар, толку голем, а толку питом

Слободен печат

Модни лекции што ни ги дава Кејт Мидлтон

Слободен печат

Остави Коментар

3 + 11 =

Прочитај повеќе

Мезе кое го носи духот на Мексико, пробајте го префинетото гвакамоле (рецепт)

Слободен печат

10 важни совети за користење на маскара

Слободен печат

Природни лекови против затнат нос, пробајте – делуваат

Слободен печат

ПОНИЖУВАЧКИ: Откриен прекарот кој кралската фамилија го користела за Меган

Слободен печат

Популарниот доктор посвоил две девојчиња, а потоа почнал БИЗАРЕН ЕКСПЕРИМЕНТ: Уште од 10 години ги „разубавувал“ (ФОТО)

Слободен печат

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Јасмина Кантарџиева Димков