Tag : појави

Магазин Магазин слајдер Сцена

„50 Сент“ се појави во ресторан и им подели бакшиш од 30 илјади долари на вработените, тие врескаа од среќа (ВИДЕО)

Слободен печат
Славниот рапер „50 Сент“ ги изненади вработените во Бургер Кинг во Њујорк со 30 илјади долари бакшиш… Раперот, актер и продуцент ненадејно се појавил во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Вака изгледала кога била дел од војската – Се појави ретка фотографија од кралицата Елизабета стара 8 децении! (ФОТО)

Слободен печат
Кралицата Елизабета II имала само 13 години кога започнала Втората светска војна… На интернет се појави фотографија од кралицата Елизабета која настанала пред 8 децении,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ким Кардашијан ја платиле еден милион за да се појави во реклама на само 45 секунди (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската ријалити ѕвезда и најпопуларната старлета во светот, Ким Кардашијан, сними реклама за компанија за доставување на храна во Австралија наречена „Uber Eats“ за точно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сепак нема да се појави! Меган Маркл го откажа првото интервју по напуштањето на кралското семејство

Слободен печат
Меган Маркл го откажа гостувањето во живо во емисијата „Good morning America”, а наместо интервјуто ќе се емитува нешто друго, пренесуваат странските медиуми. Сопругата на...
Еспресо

Се појави видеото во кое принцот Хари го моли шефот на Дизни да ја вработи Меган (ВИДЕО)

Слободен печат
Војвотката од Сасекс и сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл се согласи да и го позајми својот глас на филмската компанија Дизни. Како што...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а потоа следеше спектакл (ВИДЕО)

Слободен печат
Зад славната пејачка и актерка Џенифер Лопез е година за паметење. Затоа задоволството од сопствените успеси не го сокри ниту на гостувањето во емисијата „Saturday...
Еспресо Шоу биз

ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Јелена Розга се појави во Белград, а мажите останаа подзинати кога ја здогледаа. Имено, пејачката настапуваше во Белград, а пред самиот настап се сретна...
Забава Магазин

Чирлидерките танцуваа, а потоа се појави овој ПОП – публиката ЕКСПЛОДИРАШЕ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Еден свештеник во средното училиште во Форт Лодердеј, Флорида, направи вистинско шоу кое веднаш стана вирално на социјалните мрежи. Група чирлидерки ја изведуваа својата точка,...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...
Магазин Филм и ТВ

Ново вкусно залче за љубителите на акциони филмови: Се појави трејлерот со Рајан Рејнолдс (ВИДЕО)

Слободен печат
Новата акциона авантура на Мајкл Беј, популарниот режисер на блокбастери како што се Армагедон, Трансформери и Лоши момци е наречена 6 Underground. Јунаци во неговиот...