• појави

Меган нема да се појави на погребот на принцот Филип: Еве која е причината за нејзиното отсуство!

Денес во Велика Британија знамињата се спуштени на половина копје, во знак на жалост поради смртта на принцот Филип, кој почина вчера на 99-годишна возраст. Членовите на кралското семејство се огласија јавно и изразија жалење поради непоправливата загуба на нивниот дедо, но пошироката јавност чекаше само едно – реакцијата на Хари и Меган Маркл. И …

Меган нема да се појави на погребот на принцот Филип: Еве која е причината за нејзиното отсуство! Read More »