20.8 C
Скопје

Tag : рејнолдс

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Уште тогаш се знаело дека ќе биде голем заводник: Денес е еден од омилените холивудски актери, а вака изгледал порано

Слободен печат
Важи за еден од најдуховитите, но и најубави актери на денешницата… Популарниот 44 годишен актер Рајан Рејнолдс важи за еден од најубавите и најпосакувани актери...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Рајан Рејнолдс го продава својот пијалак џин за 610 милиони долари

Слободен печат
Во време на корона-пандемијата, кога филмовите сѐ повеќе се префрлаат од киносалите на стрим-платформите, а снимањата сѐ уште се во застој, и познатите ѕвезди бараат...
Магазин Сцена

Рајан Рејнолдс од продажбата на својот џин донира пари за сите шанкери и келнери кои останале без работа! (ВИДЕО)

Слободен печат
Познатиот актер Рајан Рејнолдс одлучи да донира 30 отсто од вкупните приходи од продажбата на својот џин „Aviation“, на сите келнери и шанкери кои поради...
Магазин Филм и ТВ

Ново вкусно залче за љубителите на акциони филмови: Се појави трејлерот со Рајан Рејнолдс (ВИДЕО)

Слободен печат
Новата акциона авантура на Мајкл Беј, популарниот режисер на блокбастери како што се Армагедон, Трансформери и Лоши момци е наречена 6 Underground. Јунаци во неговиот...
Еспресо Шоу биз

Актерката во тајност го родила третото дете: „Кога би можела би имала триесет деца“

Слободен печат
Семејството на познатиот актерски пар неодамна се проширило за уште еден член, наведуваат странските медиуми. Актерката Блејк Лајвли го родила третото дете и тоа пред...
Еспресо Шоу биз

Конечно потврдено – Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го чекаат третото дете

Слободен печат
Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кој пред неколку дена беше прогласен за најплатениот глумец на светот, па за него и тоа како се зборува овие...