Актерката во тајност го родила третото дете: „Кога би можела би имала триесет деца“

Семејството на познатиот актерски пар неодамна се проширило за уште еден член, наведуваат странските медиуми.

Актерката Блејк Лајвли го родила третото дете и тоа пред два месеци. Актерката и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс успеале информациите за породувањето да ги задржат во целосна тајност и засега не е познато дали во семејството пристигнало девојче или момче.

https://www.instagram.com/p/BpRyHBpgS3J/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Веста за бременоста Лајвли со светот ја сподели на почетокот на месец мај на премиерата на еден филм, каде што го покажа трудничкиот стомак.

Фановите на актерскиот пар очекуваат наскоро Рајан и Блејк да го објават полот на нивното дете и неговото име.

https://www.instagram.com/p/BmehTFVje2P/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Блејк и Рајан се во брак од 2012-та година и се еден од најомилените парови во Холивуд. Во нивниот брак досега имаат две ќерки.

Прочитајте и...  Над 100 деца заразени од коронавирус во Албанија

Актерката пред неколку години во едно интервју зборуваше за родителството и во таа прилика изјави дека би сакала да има триесет деца доколку би можела.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат