Tag : актерката

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката е бремена? Никој не знае кој е избраникот – Папараците ја „уловија“ Кејти Холмс на прошетка! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката никогаш поубаво не изгледала… Актерката Кејти Холмс, поранешната сопруга на актерот Том Круз, заедно ја ќеркичката Сури (14), но по распадот на нивниот брак,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ништо од свадбата! Сиена Милер ја раскина и третата свршувачка!

Слободен печат
Актерката Сиена Милер ја раскина и свршувачката со девет години помладото момче Лукас Звирнер, само девет месеци откако тој ја запроси. Како што велат извори...
Некатегоризирано

Анџелина Џоли поради неисхранетост завршила на рехабилитација: Актерката штрајкува со глад?

Слободен печат
Поради стресот, таа одбивала храна, поради што било потребно да и се пружи стручна помош… За големиот недостаток на килограми кај Анџелина Џоли (45) се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гвинет Палтроу ужива на Лонг Ајланд – Петтата деценија не ја спречува да изгледа одлично (ФОТО)

Слободен печат
Актерката одмара на Лонг Ајланд и ужива во благодетите на Атлантскиот океан… Актерката Гвинет Палтроу (47) го поминува својот летен одмор во Хемпстон, на Лонг...
Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Сцена

Прва актерка од Балканот која проговори за злоставувањето: Потресната приказна на глумицата од „Ивкова слава“ (ВИДЕО)

Слободен печат
– Не се осмелив на било кој да му кажам што ми се случи во деновите по злоставувањето, раскажа актерката за ТВ Сараево. Актерката Даниела...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Лори доби два месеци казна затвор за учество во измамата која ги стресе САД

Слободен печат
Актерката Лори Лофлин доби казна затвор во времетраење од два месеци за учество во скандалот што ги потресе САД, порзан со митото и корпуцијата при...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката го откри суровиот план на Том Круз: Чека само една работа за да ја воведе ќерка си во Скиентологијата

Слободен печат
Лија Ремини изнела шокантни детали кои наводно ги дознала уште додека била член на Скиентолошката црква… Поранешната припадничка и приврзаничка на Скиентошолкото учење, актерката и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката и мис на светот заврши во болница поради ковид-19

Слободен печат
Боливудската ѕвезда и поранешна мис на светот Аишварија Раи Бахчан, која беше позитивна на тестот за ковид-19, е пренесена во приватна болница во Мумбаи заедно со...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Детали за смртта на актерката Наја Ривера: „Го спасила синот, но не и себе“

Слободен печат
Длабочината на водата каде што е пронајдена Наја е меѓу 10 и 18 метри и таму имало многу дрвја. Нема знаци за насилна смрт ниту...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а вака изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....