Tag : кога

Магазин Магазин слајдер Сцена

Антонио Бандерас и Мелани Грифит: Се венчаа за две недели, се разделија по 20 години брак, но сè уште се добри пријатели

Слободен печат
Антонио Бандерас и Мелни Грифит се запознаа на снимањето на комедијата „Too Much“, а истата година се венчаа и ја добија ќерката Стела. Актерот Антонио...
Забава Магазин Магазин слајдер

Кога лавовите ги гушкаат луѓето, тоа изгледа вака… (ВИДЕО)

Слободен печат
Овој човек ги обожава дивите ѕверки, кои покрај него стануваат питоми… Лавовите се диви ѕверки од кои се плашат многумина, но не и Адолфо Карам....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Миленикот на жените кога не е со девојката, шета со овие срциња (ФОТО)

Слободен печат
Откако актерот Леонардо Дикаприо неодамна го забележавме како со девојката Камила шета во западниот дел на Холивуд со новиот миленик – хаски, сега гледаме дека...
Забава Магазин Магазин слајдер

Водителката призна дека и недостига секс: Кога ќе пројде карантинот се плашам дека повторно ќе бидам невина!

Слободен печат
Шведската телевизиска водителка Улрика Џонсон (52) изјави дека се плаши дека до крајот на карантинот повторно „ќе биде девица“. Водителката Улрика е во изолација со...
Забава Магазин

Како изгледа карантинот кога сте екстра богати (ФОТО)

Слободен печат
Карантинот е тежок, повеќето луѓе го поминуваат во своите релативно мали станови и стравуваат за своето работно место. Но тоа не важи и за ултра...
Еспресо Магазин Шоу биз

Што прават членовите на кралското семејство кога ништо не прават?

Слободен печат
Медиумите и светската јавност со големо внимание ги следат ангажманите на кралското семејство, но дали сте се запрашале што прават тие по цел ден кога...
Еспресо Шоу биз

Кога немаш граница: Знаеме дека е згодна, но сега претерала со фотошоп, па изгледа смешно! (ФОТО)

Слободен печат
Англиската актерка и модел Елизабет Харли не е ниту сигурна ниту задоволна со својот изглед, па токму затоа пред да ја објави на Инстаграм својата...
Еспресо Шоу биз

Кога „очајната домаќинка“ се слика во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Тери Хачер, актерката која е позната по улогата во серијата „Очајни домаќинки“, го прослави неодамна својот 55 роденден и по тој повод со своите пријатели...
Забава Магазин

Кога фризерите ќе ви го загорчат животот: 11 грозни фризури кои ќе ве насмеат до солзи (ФОТО)

Слободен печат
Ако некогаш сте се срамеле да излезете од дома поради лоша фризура, погледнете ги овие 11 несреќници на кои фризерите им го загорчиле животот. Ги...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Згодната италијанската кошаркарка: Кога не игра, позира гола (ФОТО)

Слободен печат
Една од најзгодните кошаркарки на светот, Италијанката Валентина Вињали кога не игра, сака да позира целосно гола. Во слободното време на социјалните мрежи објавува провокативни...