20.8 C
Скопје

Tag : можела

Вести Свет Слајдер

ЕУ би можела да го изгуби Западен Балкан

Слободен печат
Унгарскиот министер за надворешни работи Петар Сијарто денеска изјави дека доколку Европската унија не преземе навремени чекори во врска со проширувањето, може да го изгуби...
Еспресо Мода

Меланија Трамп во безобразно скап капут: За тие пари можела да купи автомобил! (ФОТО)

Слободен печат
Првата дама секогаш е беспрекорно стилизирана, а со своите појавувања предизвикува големо внимание. Со својот стајлинг овој пат успеа да ги шокира сите. Продолжувајќи ја...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски објави разголена фотка, па предупреди дека содржината би можела да ве „вознемири“ (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски (28) објави разголена фотографија на социјалните мрежи, а под фотката упати и извинување до своите следбеници и тоа поради жешките кадри кои би...
Еспресо Шоу биз

Актерката во тајност го родила третото дете: „Кога би можела би имала триесет деца“

Слободен печат
Семејството на познатиот актерски пар неодамна се проширило за уште еден член, наведуваат странските медиуми. Актерката Блејк Лајвли го родила третото дете и тоа пред...
Еспресо Шоу биз

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Слободен печат
Познатата австралиска пејачка Кајли Миног конечно отворено проговори за својата борба со ракот на дојка, признавајќи дека токму таа болест ја спречила да има деца....