Емили Ратајковски објави разголена фотка, па предупреди дека содржината би можела да ве „вознемири“ (ФОТО)

Емили Ратајковски (28) објави разголена фотографија на социјалните мрежи, а под фотката упати и извинување до своите следбеници и тоа поради жешките кадри кои би можеле да ги вознемират.

Емили ја истакна позадината во преден план, а најави дека следбениците ќе ги почасти со уште неколку жешки фотки од рајското издание на Малдивите, на кои ужива со својот долгогодишен дечко.

Однапред се извинувам поради големата количина на објави која ќе произлезе од ова небесно место, напиша под фотографијата.

View this post on Instagram

Maldivian chicken

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Maldives date night

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат