Tag : трејлерот

Магазин Филм и ТВ

Пристигна трејлерот за новиот Бонд: Открива ли кој би можел да го наследи Крег? (ВИДЕО)

Слободен печат
Конечно е објавен долгоочекуваниот трејлер за филмот „No Time To Die“, последниот во кој улогата на Џејмс Бонд ќе ја толкува Даниел Крег. Во најавата...
Магазин Филм и ТВ

Ново вкусно залче за љубителите на акциони филмови: Се појави трејлерот со Рајан Рејнолдс (ВИДЕО)

Слободен печат
Новата акциона авантура на Мајкл Беј, популарниот режисер на блокбастери како што се Армагедон, Трансформери и Лоши момци е наречена 6 Underground. Јунаци во неговиот...
Магазин Филм и ТВ

Објавен трејлерот за скапата серија по која полудеа фановите на Игра на тронови (ВИДЕО)

Слободен печат
По завршувањето на Игра на тронови многу љубители на епската фантастика останаа со празни раце, но HBO ја најави серијата која многумина ја сметаат за...