9 C
Скопје

Меган сака да работи само со врвни режисери, другите улоги се под нејзино ниво

Меган Маркл одлучи да се врати на актерството, но сака да работи само со режисерите од А-листата за да добие улога по која критичарите ќе ја сфаќаат сериозно.

Поранешната ѕвезда од серијата „Суитс“ е загрижена дека критичарите ќе бидат особено груби кон неа откако ќе се врати пред камерите, па затоа сака да биде сигурна дека на својот прв актерски проект по откажувањето од кралските обврски ќе има режисер од „вистински калибар“.

Иако досега добила многу понуди, Меган смета дека повеќето од нив се „излитени и под нејзино ниво“, велат изворите.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @meghanmarkle_official

A post shared by Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official) on

„Меган му стави до знаење на својот тим дека ќе работи само со режисери на А-листата, но тоа не мора нужно да значи дека и тие ќе сакаат да работат со неа. Тоа би можело да биде долготраен и мачен процес, бидејќи Меган сака да го контролира секој аспект од каков било проект на кој работи“, изјави изворот за „Дејли мејл“.

Инаку, Хари и Меган во март се преселија од Ванкувер во Лос Анџелес, а многумина веруваат дека причината е желбата на Меган да се врати на актерскиот свет. Нејзината прва работа по осамостојувањето беше документарецот на Дизни за слоновите, во кој таа го позајми својот глас, а кој излезе на 3 април.

Инаку, Меган и Хари станаа официјално независни на 1 април оваа година.

Прочитајте и...  Сопругата на Хју Грант не е заинтересирана за неговите минати гревови: Афера со проститутка и две деца родени во иста година од различни жени

Поврзани вести

Чоколадо, грозје, коски од живина и друга храна која не смее да ја јаде вашето куче

Слободен печат

Поради неа луѓето се самоубивале: Ова е најтажната песна во Југославија која Тито лично ја забранил

Слободен печат

Ковчегот во кој ќе биде погребан принцот Филип е направен пред 30 години: Еве зошто тој е обложен со олово

Слободен печат

ВИДЕО | Вежбајте секој ден, 10 до 20 минути со Памела: За подобро расположение и витка фигура

Слободен печат

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и бил осомничен за убиство: 8 помалку познати факти за легендарниот Џим Кери

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО: Карди Би купила подароци за својата двегодишна ќерка во вредност од триесет илјади долари

Слободен печат

Остави Коментар