Tag : под

Магазин Семејство

Вашите маици имаат жолти дамки под пазувите? Еве како веднаш да ги исчистите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Високите температури кои полека започнаа да доаѓаат носат многу убави работи како летниот одмор, но исто така, носат и еден непријатен и срамен момент… Во...
Магазин Сцена

Меган сака да работи само со врвни режисери, другите улоги се под нејзино ниво

Слободен печат
Меган Маркл одлучи да се врати на актерството, но сака да работи само со режисерите од А-листата за да добие улога по која критичарите ќе...
Вести Свет

Црна Гора: Под надзор 638 луѓе

МИА Агенција
Во Црна Гора има 638 лица под медицински санитарен надзор кои биле во области со широко распространет коронавирус во текот на изминатите 14 дена, соопшти...
Еспресо Шоу биз

ТАЈНАТА НОЌ КОГА МУ ПЕЕШЕ НА КЕНЕДИ Мерлин Монро носеше долг фустан, а под него… (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Филмската дива Мерлин Монро му ја отпеа „Среќен роденден, господине претседателе“ на американскиот лидер Џон Ф. Кенеди, а се појави во долг фустан, под кој...
Вести Свет

УМРЕЛ ТИНЕЈЏЕР ОД ТАЈЛАНД: Не престанал да игра на компјутер, татко му го нашол на под (ФОТО)

Слободен печат
Тинејџер од Тајланд умрел при целодневно играње на игри на својот компјутер, за време на школскиот распуст, јавува Дејли Мејл. Пијават Харикун (17) завршил со...
Еспресо Секс

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Слободен печат
Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува. Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете...
Еспресо Шоу биз

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – Пејачката на црвениот тепих дошла во ПРОЅИРЕН ФУСТАН, под него не облекла ништо (ФОТО)

Слободен печат
Италијанската пејачка Рошел пристигна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Рим облечена во мрежест, проѕирен фустан, па речиси не остави воопшто ништо за мечтаење....
Еспресо Шоу биз

Под сакото НЕ НОСЕШЕ БУКВАЛНО НИШТО – Во вака ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ невозможно е сите да не ја гледаат (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната Лоти Мос неодамна се појави на Неделата на модата во Париз на забавата на брендот „Roger Vivie“, а погледите на сите беше вперен токму...
Еспресо Шоу биз

Еве што се крие под мејкапот: Вака изгледа Селма Хаек без грам шминка! (ФОТО)

Слободен печат
Навикнати сме да ја гледаме во гламурозни тоалети и со беспрекорна шминка. Но кога не шета низ црвениот тепих, таа изгледа вака, и тоа гордо...
Здравје Магазин

Помешајте сол и шеќер и ставете ги под јазикот пред спиење: Лек за еден се почест проблем!

Слободен печат
Солта, како и шеќерот, не се препорачуваат во големи количини токму поради нивната потенцијална штетност по здравјето, но тоа не значи дека не постои и...