8 C
Скопје

Ким се пофали со новата бања, а фановите ја исмеаја – Ти се расфрлаш додека луѓето умираат! (ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан сопругот Канје Вест ја изненади со нова бања на чија средина има растенија, од различен вид.

Ким Кардашијан заврши со средувањето на бањата во луксузната вила, па веднаш се пофали на Инстаграм со новиот изглед на оваа просторија.

Таа напиша дека нејзината бања изгледа како магична шума, а со реновирањето ја почастил нејзиниот сопруг Канје Вест.

инстаграм

– Пристигнав дома и целата бања ми е уредена како магична шума. Прекрасна е и многу е убава!, изјави Ким додека снимаше кратко видео.

На средина на бањата се наоѓаат разни билки декорирани во различни облици и бои, на кои Ким се фокусираше во видеото, а на страна има две фотељи, како и стаклен дел за туширање и бањање.

Прочитајте и...  Познатата комичарка открива како успеала да изгуби 18 килограми за време на карантинот

Ким ги снимаше билките од кои беше воодушевена, за разлика од нејзините фанови.

инстаграм

Некои од фановите и пишаа дека ова не изгледа на бања туку на двор, а други пак и рекоа дека таа се расфрла додека луѓе во светот умираат.

Ким и Канје се во вилата која ја купија за речиси 20 милиони евра, а исто толку вложија да ја реновираат.

View this post on Instagram

Kim via IG Story! Bathroom goals or no?

A post shared by Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap) on

Поврзани вести

Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Слободен печат

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Слободен печат

ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Васко Спасовски

Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Слободен Печат

Се роди бебе од 27 години стар ембрион: Две години е помладо од мајката!

Слободен печат

ФОТО| Се појави, па исчезна: Ново домашно видео од бремената Северина и поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар