Tag : пофали

Магазин Магазин слајдер Сцена

Најмладата милијардерка се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Слободен печат
Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер често сака со своите обожаватели на социјалните мрежи да ги споделува деталите од својот приватен живот. Сестрата на Ким Кардашијан...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мила Јовович се пофали со своите предци – Дедо ми беше еден од ПАРТИЗАНИТЕ, се гордеам со југословенското потекло (ФОТО)

Слободен печат
Познатата холивуска актерка на Инстаграм сподели дека родителите на нејзините мајка и татко биле борци во Втората светска војна. Мила Јовович, актерка и модел сподели...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Кристијано Роналдо се пофали со вртоглаво скапиот подарок од синот (ФОТО)

Слободен печат
Мајката на Кристијано Роналдо, Мариа Долорес се пофали на Инстаграм со подарокот кој го добила за Денот на мајките. „Им благодарам на моите деца за...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На базен покрај река, Цеца се пофали како ужива во сончевиот ден (ФОТО)

Слободен печат
Светлана Цеца Ражњатовиќ, судејќи според се, одлучи да го искористи убавото време на вистински начин. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која гледаме...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Рики Мартин се пофали со петмесечниот син: Бебето во куќата! (ФОТО)

Слободен печат
Пејачот Рики Мартин и неговиот сопруг Џван Јосеф добија уште едно бебе во октомври минатата година. 48-годишната sвезда сега објави фотографии на 5-месечниот син Рен...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Карлеуша си купи солариум и веднаш се пофали – Сега нема да ми биде досадно во карантин (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите пријатели сподели како ќе го скратува времето во текот на самоизолацијата. Имено, иако сите концерти и се одложени,...
Еспресо Шоу биз

Кристина Мандарина се пофали со новите усни и на фановите им испрати бакнежи (ФОТО)

Слободен печат
Кристина Пенава, попозната како Кристина Мандарина, ја исполни својата желба и ги зголеми усните, а со резултатот се пофали на социјалните мрежи. Најпознатата продавачка на...
Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Јелена се пофали: Вака ужива семејството Ѓоковиќ (ФОТО)

Слободен печат
Два дена откако во завршницата на Мастерсот во Лондон го покажа своето досега невидено лице, па поради тоа беше и исвиркан од трибините во текот...
Еспресо Шоу биз

Сопругата на Саша Поповиќ го прослави 50 роденден – Веднаш се пофали со подарокот од него (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ, го прослави својот 50-ти роденден, а какво изнанадување доби, веднаш се пофали на социјалните мрежи. Пејачката...
Еспресо Шоу биз

Сораја се пофали со торбите, фановите видоа нешто друго: „Градите ти се поголеми од главата“ (ФОТО)

Слободен печат
Сораја Вучелиќ се пофали со торбичките од луксузниот бренд, но нејзините следбеници Louis Vuitton не ги интересираше премногу. View this post on Instagram 💫💋 A...