• кардашијан

Поранешниот телохранител кој ја обвини Крис Џенер за сексуално вознемирување додаде нов дел во тужбата

Нов скандал го тресе семејството Кардашијан. Имено, поранешниот телохранител на мајката тврди дека пред него се соблекувала гола и се допирала по интимните места без негова дозвола, пренесува „Mirror“. Марк Меквилијамс, кој работел како телохранител за семејството Кардашијан од 2017 до 2019 година, кон крајот на 2020 подигна обвинение против Крис Џенер (65), во кое …

Поранешниот телохранител кој ја обвини Крис Џенер за сексуално вознемирување додаде нов дел во тужбата Read More »