Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи

Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент едниот клекнува, вади прстен од џебот и го запросува вториот, не очекувајќи го она што во следниот момент ќе се случи.

Наместо да каже „ДА“, другото момче и среќно и изненадено, го завртува грбот, слегува по скалилата, ја отвара својата торба и од неа вади веренички прстен.

Одеднаш се се претвори во двојно запросување, а според изгледот и емоциите на овие момчиња, тоа не беше планирано.

Видеото најверојатно е снимено во Бразил, а колку е старо, не е познато.

Прочитајте и...  Хороскоп за 14 август: Што ви предвидуваат ѕвездите за последниот ден од работната недела

Прочитај повеќе

Хороскопски знак кој на неверојатно лесен начин знае да ви го уништи расположението!

Слободен Печат

Најзгодната девојка од Инстаграм за ова лето: Запознајте ја скопјанката Оле! (ФОТО)

Васко Спасоски

10 спални, фонтана, куќа за гости, 12 бањи: Џеј Ло и нејзиниот вереник купија луксузен имот од 40 милиони долари

Слободен печат

Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Црна Гора: Пејачката на лежалка во танга-бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Викторија и Дејвид Бекам ќе станат баба и дедо – Вереницата на Бруклин Бекам е бремена?

Слободен печат

Ќе ве разнежни: Погледнете што се случува во домот на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Зарем е можно ваква трансформација? Погледнете како изгледала пред 10 години една од најзгодните пејачки во моментов на Балканот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Северина објави: Позитивна сум на коронавирусот

Слободен печат

Криси Тајген и Џон Леџенд по третпат родители: Познатиот пар ги сподели среќните вести на необичен начин! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ламбе Албаковски за првпат го покажа и вториот наследник, синот Димитриј! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова баш секој мора да го прочита: Најубавите зборови на големите уметници за љубовта и среќата напишани некогаш!

Слободен печат

Сања Барби: Јас сум на врвот, десет празни места, па Елена Велевска и Сузана Гавазова! (ФОТО)

Васко Спасоски