Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО) - Слободен печат

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи

Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент едниот клекнува, вади прстен од џебот и го запросува вториот, не очекувајќи го она што во следниот момент ќе се случи.

Наместо да каже „ДА“, другото момче и среќно и изненадено, го завртува грбот, слегува по скалилата, ја отвара својата торба и од неа вади веренички прстен.

Одеднаш се се претвори во двојно запросување, а според изгледот и емоциите на овие момчиња, тоа не беше планирано.

Видеото најверојатно е снимено во Бразил, а колку е старо, не е познато.

Прочитај повеќе

Немате доволно енергија? Фокусирајте се на оваа храна

Слободен печат

Вториот MINI ONE од МИНИ И МАКСИ отпатува за Тетово

Слободен Печат

Идеи за детски роденденски подароци

Јасмина Кантарџиева Димков

Cyrillic го имаат хитот за 2020 година: „Твоите очи Лено мори“ во модерен дип-хаус звук! (ВИДЕО)

Слободен печат

Направете совршени „Спринг ролс“ (Рецепт)

Слободен печат

Дали ќе ви недостигаат Хари и Меган?, несигурен одговор на Камила, сопругата на принцот Чарлс.

Слободен печат

Остави Коментар

11 − three =

Прочитај повеќе

Лоши денови за хороскопските знаци во 2020 година

Слободен печат

Најголемиот сендвич на светот: Две парчиња леб и 12,724 километри планета Земја меѓу нив

Слободен печат

Супермоделот Ешли Грем роди синче

Слободен печат

Најдобрата храна за бремени жени

Слободен печат

Хари пристигна во Канада каде ќе започне нов живот со Меган и Арчи

Слободен печат

Направете Златно млеко – еликсир за долг и здрав живот

Јасмина Кантарџиева Димков