Tag : да

Забава Магазин

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи… Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент...
Вести Македонија

Запросување на Галичка свадба! (ФОТО)

Слободен печат
За време на 46. Галичка свадба, се случи уште еден интересен момент кој ги воодушеви сите присутни. Имено, додека зетот и невестата го водеа орото,...