Tag : момчиња

Забава Магазин Магазин слајдер

Мислеле дека група момчиња ќе им го ограбат домот, но тие всушност им го спасија животот (ВИДЕО)

Слободен печат
Младиот брачен пар Миранда (22) и Брендон (23) Тејлор од Флорида, за малку не повикале полиција поради една група од момчиња која правела нешто чудно...
Вести Свет

Момчиња од Австралија намамиле педофил, па го претепале до смрт

Слободен печат
Полицијата во Нов Јужен Велс уапси 17-годишен тинејџер, а против две момчиња на иста возраст е поднесено обвинение поради сомнение дека до смрт го претепале...
Забава Магазин

Го запросил своето момче, а тој наместо да му каже „Да“, му приреди уште поголемо изненадување (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од овие две момчиња буквално завладеа на социјалните мрежи… Две момчиња се бакнуваат пред голема вртелешка, додека трето лице ги снима. Во еден момент...
Хроника

Три момчиња малтретирале цимер

Горан Наумовски
Полициски службеници вчера привеле еден осумнаесетгодишник и двајца малолетници на возраст од 17 и 16 години, во присуство на нивните родители, поради основано сомнение дека...
Вести Македонија

Менталното здравје на НИСКО НИВО, дури 43 отсто од девојчињата имаат суицидни мисли

Слободен печат
Емоционалниот живот кај младата популација во нашата земја е на многу ниско ниво, заклучи психологот Ана Поп Ризова повикувајќи се на студијата што е спроведена...
Жена Магазин

Го пронашла ЕЛИКСИРОТ на животот: БАБА спиела со повеќе од 200 МОМЧИЊА – Сексот со помлади од 30 е тајната за вечната младост!

Слободен печат
Бабата која спиела со повеќе до 200 ликови тврди дека сексот со млади мажи е толку добар што излегува со неколку од нив истовремено, а...
Вести Ви Препорачуваме Свет

АПСЕЊА И ТОРТУРА: Децата најголеми жртви на настаните во Кашмир

Слободен печат
Најновиот извештај кој тврди дека илјадници деца од спорната територија Кашмир се притворени отвори нови сомнежи дека нормалниот живот се враќа во нормала. По посетата...
Вести Регион

БРАЌАТА ТЕО И ЛЕО СЕ ХЕРОИ ОД ПЛАЖАТА ВО ПЕФКОХОРИ: Двете момчиња го спасиле од давење петгодишниот Тадија, емотивна порака на таткото

Слободен печат
Тео и Лео се браќата кои го спасиле малиот Тадија (5) од Србија, кој за малку ќе се удавел на плажа во Пефкохори пред две...
Магазин Филм и ТВ

Нивното спасување го следеше ЦЕЛИОТ СВЕТ, а сега момчињата од пештерата од Тајланд не зборуваат за тоа

Слободен печат
Момчињата од детски фудбалски тим, заедно со нивниот тренер, заминале на излет во тајландска шума, каде влегле во пештера која подоцна се поплавила поради обилните...